Blog

30 Aralık 2019

Mükad- Trox Türkiye İşbirliği İçin İlk Adım Atıldı

TROX TÜRKİYE Genel Müdürü Özcan Kök ve beraberindeki çalışma arkadaşları Hilal Erdoğan, Sami Can Taşyürek ve Cenani Bozkına  MÜKAD’ı  genel merkezimizde ziyaret ettiler.

Düzenlenen toplantıya MÜKAD yönetim kurulu başkanı Esma Sarıaslan, genel Sekreter Şeniz Dedeağaç, sayman Günay Yabaş ve yönetim kurulu üyesi Şebnem Özkal  katılım sağladı.

Tüzüğümüzdeki özellikle’’ Mühendislik fakültesindeki kız öğrencilerin eğitim ve iş hayatlarında fırsat eşitliği yakalamalarını sağlamak ve bu yönde çalışmalar yapmak, dolayısıyla kadın mühendis sayısının ve istihdamın arttırılmasına katkı sağlamak’’ la ilgili maddesini önemsediklerini ve bu konuda yapılacak çalışmalarda destek vermek istediklerini belirten Genel müdür Özcan Kök, MÜKAD’ın üstlendiği misyonu şirket olarak çok değerli bulduklarını belirtmiştir.

Bu yönde birlikte yapılacak çalışmalar için karşılıklı olarak niyetler bildirilmiş ve ortak paydalar belirlenerek önümüzdeki günlerde çıkarılacak olan yol haritası için çalışma başlıklarının konuşulduğu ilk adım atılmıştır.

Haberler & Duyurular ,

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir