Blog

24 Aralık 2018

MÜKAD ODTÜ Vişnelik Tesislerinde Tanıtım Kokteyli Düzenledi

MÜKAD 20.12.2018 tarihinde Ankara ODTÜ Vişnelik Tesisleri’nde bir “Tanıtım Kokteyli” düzenledi.

Kokteyl, 125 kişinin üzerinde yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Programın açılışı ve akışı Tiyatro Sanatçısı Göktan Güçlü tarafından yürütüldü. Açılış konuşmasının ardından Başkan Esma Sarıaslan derneğin kuruluşunu, amacını bugüne kadar yaptığı çalışmaları, çalışma komisyonlarını ve hedeflerini anlatan bir konuşma yaptı.

Ardından kokteyli destekleyen firmalara anı ve teşekkür amaçlı olarak düzenlenen “Katılım Sertifikaları” sunuldu.

MÜKAD’ın kurucuları mekanik tesisat sektörünün mühendis kadınları olduğu için katılımda mekanik tesisat sektörünün bileşenleri çoğunlukta idi. Ayrıca İnşaat Firmaları, Mimari Firmalar, Elektronik Firmaları, Medikal Firmalar, Savunma Sanayi Temsilcileri, Ulaştırma Sektörünün Temsilcileri, Makina İmalatçıları, İş Güvenlik Firmaları, Bazı Bakanlıkların İnşaat Dairelerinde görevli mühendis ve mimarlar da tanıtım kokteyline katılım sağlayanlar arasında idi. Bu da MÜKAD’ın hedeflediği büyük çatı dernek oluşumunu kurgulamaya başladığının göstergesi idi.

Ayrıca Ankara’daki Devlet ve Vakıf Üniversiteleri de Dekan, Öğretim Üyesi ve Öğrenci Toplulukları Başkanlıkları düzeyinde katılım sağladı.

Tanıtım kokteylimize katılarak bizlere kendimizi anlatma fırsatı verdiği için tüm katılımcılarımıza çok TEŞEKKÜR ederiz.

Tanıtım kokteylimizi destekleyerek burs fonumuza yaptığınız katkıdan dolayı ülkemizin ve İş dünyasının çok değerli firmalarına TEŞEKKÜR ederiz.

Etkinliklerimiz

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir