Blog

3 Ekim 2018

MÜKAD – Haber Bülteni – Sayı 1

Değerli dostlar merhaba,

Şu an okumakta olduğunuz bülten, ilk bültenimiz olması nedeni ile bizler için çok büyük anlam ifade ediyor. MÜKAD olarak ayda bir defa yayınlanacak olan MÜKAD BÜLTEN ile yayına başlıyoruz.

E-bülten olarak dağıtılacak olan yayını­mızda bizden haberlerle karşınızda ola­cağız.

Sizler bizleri takip edeceksiniz ama bizler de kendimizi ve çalışmalarımızı kayıt al­tına almış olacağız. Derneğimizin başlan­gıcı ve hangi çalışmalardan geçerek hangi aşamalara geldiğini gösterecek olan bül­tenimizin bir amacı da kendi tarihimize not düşmektir. Bizlerden sonra derneğimizi idare edecek arkadaşlarımız ça­lışmalara nasıl başladığımızı ve hangi aşamalardan geçtiğimizi bu bültenler aracılığı ile takip edeceklerdir.

Biz MÜKAD’a inanıyoruz. Kuruluşundan bu yana 7 ay gibi kısa bir zaman geçmiş olmasına karşın yüklendiği misyon ve değerli çalışma arkadaşları­mızın katkısıyla dernek olarak gençlerin hayatlarına dokunmaya başladık. Bunu çok daha ileriye taşımaya hevesliyiz.

Önümüzdeki hafta Gazi Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesinin “Öğrenci Toplulukları Tanıtım Şenliği” kapsamında stant açacak olmanın ve gençlerle çalışmaya başlamanın sevinç ve heyecanını yaşıyoruz. Bu konu ile ilgili haberlerimiz önümüzdeki ayın bülteninde olacaktır.

Derneğimize üye olarak, komisyonlarımızda, yönetim ve denetim kurulla­rımızda görev alarak, dergimiz için yazı hazırlayarak destek veren arkadaş­larımıza huzurlarınızda sonsuz teşekkür ediyor, her bir arkadaşımı sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

Lütfen bizi izlemeye devam edin.

Saygılarımla…

Esma Sarıaslan Divrikli

MÜKAD Yön. Kur. Bşk.

Bülten
8 Yorum
 1. MÜKAD HABER BÜLTENİNE ŞAHSINIZDA YAYIN YAŞAMINDA BAŞARILAR DİLERİM.

 2. Esma Sarıaslan 4 Ekim 2018 at 10:34 Cevapla

  Ahmet Bey ilginiz ve desteğiniz için çok teşekkür ederiz

 3. Özlem Göktoğan 4 Ekim 2018 at 21:08 Cevapla

  Mühendis Kadınlar Derneğinin artık bir bülteninin olması kararlı adımlarının göstergesidir. Bunlar hep Atatürk Cumhuriyetinin birikimleridir ve bir gün patlama yapacaktır. Tebrik ederim sevgili arkadaşım.

  • Esma Sarıaslan 7 Ekim 2018 at 13:48 Cevapla

   Sevgili Özlem ne güzel bir değerlendirme .İlgin icin çok teşekkür ederim. Sevgilerimle.

 4. Kutluyorum.Yolunuz açık olsun.

 5. Aytekin Çakır 6 Ekim 2018 at 11:14 Cevapla

  Çalışmalarınızı ilgi ve heyecanla izliyorum. Bülteniniz hayırlı olsun. WEB sitenizle bülteninizin takipçisi olacağım. Emeklerinize sağlık. Başarılarınız devamlı olsun.

 6. Esma Sarıaslan 18 Ekim 2018 at 09:21 Cevapla

  Aytekin Bey, sizlerden böyle güzel geri dönüşler almak bizim motivasyonumuzu artırıyor.İlginiz ve güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederiz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir