Ömür Camgöz Yüksek

Ömür Camgöz Yüksek1971 yılında Burdur’da doğdu. 1989 yılında İzmir Sema Yiğitalp Lisesi’nden, 1995 yılında Anadolu Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun oldu. EMO Mühendislik Ltd. Şti’nin Sistem Çözüm Bölümü’nde Sistem Mühendisi ve Satış Bölümünde Satış Ekip Lideri olarak çalışma yaşamına başladı. Ardından 3 yıl süre ile Elektrotek Ltd. Şti’de Satış ve Pazarlama Koordinatörü pozisyonunda çalıştı. 2007 yılından bu yana Norm Teknik Malzeme Ltd. Şti’de Mühendislik ve Satış Departmanı’nda Yönetici pozisyonunda çalışma hayatını sürdürmektedir. Evli ve bir çocuk annesidir.

Mesleki yeterliliğini geliştirme adına Takım Çalışması, Satış Teknikleri, Satış Becerileri, Liderlik Eğitimi ve Eagle Quantum Sistem Semineri ve Autocad, C++ ve MS yazılımları gibi bazı eğitimler almıştır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Yüksek, TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) ve Türk Tesisat Mühendisleri Derneği (TTMD) üyesidir. Kızlarımızın iyi birer eğitim almış, kendi ayakları üzerinde duran ve kendi kendine yetebilen bireyler olarak yetişmesine katkı sağlama hedefiyle Mühendis Kadınlar Derneği’ne (MÜKAD) kurucu üye olarak katkı sağlamaktadır.