Ceren Ercan

Ceren Ercan Mükad1984 yılında Ankara’da doğdu. İlkokul, ortaokul ve liseyi Ankara’da okuduktan sonra Kırıkkale Üniversitesi Makine Mühendisliğinden mezun oldu.

2006 yılında özel sektörde çalışmaya başladı ve 13 yıldır enerji sektöründe teknik mühendislik, proje mühendisliği, bölge satış müdürü, pazarlama müdürü olarak tecrübe edinmiş, şu an da Caleffi Isıtma ve Soğutma A.Ş. Türkiye İş Geliştirme Müdürü olarak görevine devam etmektedir.

Hidronik sistemlerde balanslama, sıhhi tesisat sistem çözümü, lejyoner bakteri ve mücadele yöntemleri,  binalarda ısıtma ve soğutma sistemlerinde enerji verimliliği, yurt içi ve yurt dışı teklif hazırlama ve devreye alma konularında uzmanlaşmıştır.

MMO, TTMD , kamu ve özel sektörde uzmanlığı olan konularda çeşitli eğitim ve seminerler vererek deneyimlerini paylaşmaya devam etmektedir.

Bir çok dernekle gönüllü olarak çalışmakta olan Ercan, Hastane Gönüllüleri Derneği, TTMD ve MÜKAD üyesi olarak sivil toplum kuruluşlarında çalışmalarına devam etmektedir. Amacı zor şartlar altında okuyan çocuklarının kendi içsel keşiflerinde başarıya ulaşmalarında katkıda bulunmaya çalışmaktır.